Hakkımızda

Eşref Tekstil San Tic.Ltd. Şti. Türkiye’nin ve özellikle Ev Tekstili’nin merkezi  olarak kabul edilen Sultanhamam’da 2000 yılında kuruldu.Firmamız; Toptan perde sektöründe yenilikçi ve kaliteli koleksiyonlar yapmayı kendine ilke edinirken, Türkiye ve dünyadaki tüm trendleri de geniş ekibi ve üretici ortaklarıyla takip etmektedir.

E&C HOME ve  PERDEMIX koleksiyonlarını hazırlayarak  başladığımız bu yolculuğumuzu, günümüzde geniş ürün yelpazesine sahip, ROME PLUS markasıyla devam ettirmekteyiz.

Markamızın oluşmasında büyük emekleri geçen ekibimize ve üretimdeki çözüm ortaklarımıza teşekkür ederken, ilk günden bugüne kadar sürekli yenilenmemizi sağlayan, dinamikleri ve satış performanslarıyla hem bize hem sektöre büyük değer katan bütün bayilerimize özellikle teşekkürü borç biliyoruz.

Ülkemizin ev tekstil sektöründe dünyadaki yadsınamaz büyüklüğü ve kalitesine denk gelen ve hatta daha ileriye taşınabilirlik konusundaki gayretine, firmamız ve markamız olarak sürekli yenilikler ve kaliteyle destek vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Gerek iç piyasada, gerekse diğer ülkelerde oluşan müşteri portföyümüzün düzenli artışında çok önemli olan Ev Tekstil Fuar ve Organizasyonlara sürekli katılan firmamız, sektörümüzün çatı kuruluşları ve diğer dinamikleriyle beraber hareket etmeyi de ilke edinmiştir.

Halen başlangıç noktamız olan Sultanhamam’da devam eden ticari faaliyetimiz, yine bu kültürden bize emanet kalan dürüstlük ve cesaretle ile devam edecektir.